Odessa State Medical University — Одесский Государственный Медицинский Университет (ОГМУ) — Одеський Державний Медичний Університет

Раді вітати Вас на сайті Одеського Державного Медичного Університету, щиро сподіваємося що ваші відчуття до медицини та навчання у медицині будуть квітнути та процвітати у вирі  знань сучасного життя! Медицина одна з небагатьох наук, котрі змогли протистояти усім випробуванням на своєму довгому шляху сприйняття та пізнавання. Сподіваємося, вам сподобаються усі привілеї навчання у державному медичному університеті.
Історія створення та організації університету розпочалася у далекому 1900р., коли у Новоросійську було створено першу медичну кафедру. Маючи у своєму складі найвеличніші розуми країни медицина стрімко ринула у майбутнє, але не усе було настільки легко як на перший погляд. Тодішня воєнна ситуація трохи пригальмувала розвиток, спрямувавши розвиток людства до руїн. Як крилатий птах дзьобом збирає зернятко, медицина по крихтинам відновлювала свою міць. Причому, у будь яких умовах,   коли не було нічого, країні було так погано від ран війни величні лікарі стовпами граніту  тримали людство.
Пам’ятаючи історію ми не зупиняємось на досягнутому, стрімко рушаємо  зграєю проти суспільних хвороб. Тримаймося разом, адже міць у єдності, підтримці та колективізмі.


Добро пожаловать на сайт Одесского Государственного Медицинского Университета (ОГМУ), искренне надеемся на взаимоподдержку и стремление к новым знаниям! Именно в медицине наибольший потенциал раскрытия своих возможностей, откидывая впредь и навсегда лень, презирство и безсердечьность мы рады видеть Вас на лавах наших студентов.
Не одна история не переживала столь бурное развитие и процветание в военное время как медицина. Надеемся, мы сможем утолить вашу жажду к знаниям и профессиональному росту.
Сила врача в знаниях, поддержке и коллективизме!


Welcome to the site of Odessa State Medical University (Universidade Médica Estatal de Odessa), we hope you choose our university for further study. By providing high-quality training for doctors, we provide a healthy future for our peoples.