Про Університет

В далекому 1900 році на території Одеси відбулася визначна подія – завдяки зусиллям медичних розумів була створена перша медична кафедра. Перш за все було ініційовано відкриття у Новоросійську медичного коледжу. Маючи талановиту команду та блискучі перспективи  завдяки команді видатних лікарів почався довгий шлях встановлення.

Одеський Державний медичний Університет це велика дружня компанія лікарів, викладачів та вчених. Навчаючись у нашому університеті ви перш за все спілкуєтесь з однодумцями сприяючи розвитку медицини. З кожним роком попит на медичну освіту зростає, однак це не означає що скоро буде багато лікарів. Гарних лікарів не вистачатиме ніколи, головне щоб лікарі працювали за копійки та стимулювали розвиток галузі своїми зусиллями. Так, дійсно ,праця лікара далеко на легка, та не прибуткова праця, дехто говорить «лікарами народжуються, повинен бути хист» та накивають п’ятами навіть без вдячності за виконану операцію. А хтось дає 20 гривень та хоче отримати за них повний сервіс від лікара. Медицина на даний час одна з найменш фінансованих галузей країни. Доходи контролерів-касирів у тролейбусах у два рази більше за доходи рядових лікарів, а двірники та прибиральниці заробляють у 1,5 разів більше ніж лікар зі стажем у 10-15 років. Досить скрутна ситуація наступає з кожним днем. У іншій країні це благородна професія, у Україні її іноді зрівнюють з жебрукуванням, факти залишаються фактами.

Щиро сподіваюся що ситуація буде ставати кращою, а ми з вами зможемо хоч чогось досягнути у цьому житті. Працюйте, трудітеся та заробляйте багаж безцінних знань для інших поколінь.