Цунамі та землетрус у Японії 2011, відео та фото

Цунамі та землетрус у Японії 2011, відео та фото11 березня 2011 року, на території Японії виникла жахлива подія колосального розміру. Поблизу з Токіо в 373 кілометрах на північний-схід від міста, на глибині 24 км було зафіксовано один із найбільших землетрусів у історії країни. Згідно з замірами, сила поштовхів дорівнювала 8,9 балів за шкалою Ріхтера.

Близько 20-ти поштовхів землетрусу сколихнули країну у безлад та розрухи, однак землетрус у Японії викликав ще й цунамі. Висота хвилі цунамі досягала 10-ти метрів та знесла майже усе узбережжя Японії, змиваючи все на своєму шляху.

Землетрус виник близько 14-30 за місцевим часом, та через декілька хвилин цунамі охопило країну.  Згідно офіційних підрахунків, смертність вже перевищила 300 чол., постійно зростає.
Перед початком цунамі у Японії було здійнято у повітря декілька гелікоптерів, котрі змогли зафіксувати руйнівну дію катаклізму та відзняти відео та фото (представлено нижче).

А що ви знаєте про фестиваль Sensation? Дізнайтесь більше про Sensation White в Україні за посиланням sensation.in.ua

У наслідок руйнацій – було пошкоджено Атомну електростанцію, і як наслідок був викид ядерного, радіоактивного палива. Влада вже евакуювала населення у радіусі 5 км., однак пожежа досі продовжується.

Землетрус та цунамі у Японії зруйнували лінію електропередач і як наслідок, без світла залишилося понад 4 мільйони людей.

Влада України вже заявила про можливість надання допомоги постраждалим у Японії. Російська сторона підтримала заяву, та дала дозвіл на волонтерську допомогу Японії. Світовий банк заявив про можливість надання фінансової допомоги.

Землетрус у Японії та як наслідок цунамі, пов’язують з приближенням Луни до нашої планети та дуже великі електромагнітні спалахи на Сонці. Геологічні служби вже заявили про зміщення осі планети на 10 сантиметрів, що дуже багато в планетарному масштабі.Цунамі та землетрус у Японії 2011, відео та фото

Виникла загроза епідемії та пандемії.

Нижче представлено відео Землетрусу та Цунамі у Японії: