Секрети народної медицини — корінь живокосту.

Сучасна медицина, вже досягнула суттєвих досягнень. Однак, хоча маючи 200 літню Істрію вона не може суперечити народній медицині.

Народне лікування завжди було у моді, саме перевіреність методів завжди грала суттєву роль.

Майже 90% населення рано чи пізно, зустрічається із білю у хребті, остеохондрозом, сколіозом.

Однак, народна медицина завжди мала таємну зброю проти цих захворювань. Лікувальна рослина ЖивоКост, вже своєю назвою говорить про свою приналежність. Ця рослина була відома ще у часи Гіппократа, коли помітили її лікувальні властивості. У ті часи це була чудодійна рослина яка зцілювала кістки при переломах, та знімало болі у спині.

Завдяки своїм лікувальним властивостям корінь живокосту здатен, іноді, повністю замінити медикаментозну терапію. З лікувальною метою використовується лише корінь.

Знайти корінь живокоста доволі просто, його продають на стихійних ринках, а також його можна накопати самостійно. Заготівлю кореня живокоста проводять навесні чи в осені, коли найбільш цінне коріння.

Відмінна ознака кореня — це чорній колір зовні, та біла серцевина, він дуже крихкий, та при найменшому згинанні ламається мов крейда.

Для лікування хребта, корінь живокоста використовують у вигляді компресів на спину. Перемоловши корінь у тістоподібну структуру, його треба змішати 1:1 з домашньою сметаною чи медом. Дають настоятися 2-3 години, після чого суміш ставлять у холодильник до повного використання. Цю суміш наносять уздовж хребта на 30-60 хв., процедуру повторюють 3-4 рази через день. Процедура буде корисною як для лікування захворювань, так і для профілактики захворюваності після 20 років.

Використовуйте корінь живокосту тільки після консультації з лікарем, на свій острах та уважність. Пам’ятайте, хоча народна медицина є доволі дієвою, офіційна медицина повинна контролювати стан хворого.