Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та події

Хронологія подій у Японії:

Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та події11 березня 2011 року, неподалік від міста Токіо у Японії, відбувся один із найсильніших землетрусів у історії планети. Згідно даних сила поштовхів дорівнювала 9 балам за шкалою Ріхтера, неподалік від острова Хунцю. Величезні будівлі у Токіо розхитувались наче вітрильники на морі.

У наслідок землетрусу було пошкоджено охолоджуючі системи багатьох Атомних реакторів у Японії. Через деякий час, величезна хвиля Цунамі захопила острів. Висота хвилі досягала 10 метрів, змиваючи усе на своєму шляху, зникла численна кількість будівель та  людей.

Уламки від землетрусу у Токіо вбили десятки людей, хоча паніки у місті не було, вже на наступній ранок із прилавків супермаркетів зникли усі харчі.Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та події

Було знайдено тіла більш ніж 300 людей, 4 мільйони було залишено без світла, 1,4 мільйони не мали води.

12 березня у суботу 2011р., увесь світ дивився на жахи п’ятниці. У купах багнюки не можливо було відрізнити будівлі від транспорту та багнюки. Невдовзі біло екстрене повідомлення, про ядерну катастрофу на реакторі Фукусіма. Через деякий час виник Вибух на одному з реакторів. Увесь світ затримав подих в очікуванні найгіршого. Потужність АЄС Фукусіма майже у 3 рази більша ніж Чорнобильська АЄС.

У той же день було прийнято рішення про евакуацію населення на відстань 10 км від реактора Фукусіма

Горить нафтове сховище. З курильських островів біло евакуйовано 11 тис. осіб.Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та події

Влада зробила офіційну заяву, що вибухнув не реактор, а водень, котрий з’явився у результаті перегрівання реактора. Було поранено 4 людини. Влада запевнювала що тримає ситуацію під контролем, викиди радіації мінімальні. З’являються повідомлення про нові можливі землетруси та цунамі у Японії.

Під вечір, зону евакуації розширили до 20 км. рух перекрили у радіусі 60 км.Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та події

Кількість жертв стихії біло розширено до 1000 чоловік, більш ніж 90 тис. зниклих безвістей. Майже 215 тис. сімей лишилося без домівок.

Загальні збитки Японії від землетрусу, цунамі та вибухів, за попередніми підрахунками, дорівнюють 100 мільярдів дол..

По країні прокотилися повторні землетруси силою 5-7 балів.

13 березня 2011 року, почалося з заяви про проблеми на інших реакторах АЄС. Тепер під загрозою опинилися ще декілька Атомних реакторів. Дехто заявляв про можливі ядерні вибухи, радіоактивного зараження планети.

Від реакторів евакуювали близько 140 тис. населення, розпочата профілактика ускладнень радіоактивного зараження. Серед ушкоджених радіацією у Японії вже налічується 160 чоловік, 22 людини у важкому стані.Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та події

Супермаркети залишаються майже без продуктів, Токіо організовано виконує інструкції. Доставляється питна вода, місто починає потроху відходити від катаклізму.

По всій країні досі палають пожежі. Влада дуже стурбована ситуацією на реакторах, однак під вечір ситуація стабілізується.

Землетрусу та цунамі у Японії та Токіо 2011, останні новини та подіїПо країні продовжуються землетруси, численність загиблих досягла за різними підрахунками 1,4 – 3 тис. людей.

Залишається небезпека повторних Цунамі та Землетрусів у Японії та Токіо. За попередженнями висока імовірність цунамі у Росії, Австралії, Гавайських островах та інших країнах.

Збитки країни важко підрахувати, та однак вони вираховуються в мільярдах доларів.

Причину землетрусів та цунамі у Японії в 2011 важчають сильні електромагнітні бурі на сонці, через що виник рух плит землі. А вісь землі зрушилась на 10-15 см, у результаті чого день став коротше на 0,02 секунди. Острів Японії змістився на декілька метрів. Фахівці попереджають про можливі проблеми роботи навігаційної системи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here