Чому гінекологічний профілактичний огляд є таким необхідним?

Гінекологічно профілактичний оглядЗдоров’я — це безцінний дар, який треба берегти та плекати. І єдиний спосіб його зберегти- це профілактувати, вчасно виявляти та лікувати усі захворювання.

Жінка- це берегиня сім”ї, вона дає початок новому життю, дбає про всіх членів родини, береже сімейний затишок та тепло. Тому так важливо жінці берегти своє здоров’я та дбати про себе.

Гінекологічний профілактичний огляд є обов’язковим для всіх жінок з 18 років та надалі-щороку. А від початку статевого життя — гінекологічний огляд включає також забір цитологічних мазків щороку.

Чому гінекологічний профілактичний огляд є таким необхідним?

Тому, що багато захворювань можуть починатись та проходити безсимптомно, без будь-яких скарг  наприклад передракові захворювання шийки матки — в результаті виявляються уже важкі, запущені форми, які вже себе проявляють клінічно. Втрачається час, коли ці зміни були ще зворотними, коли можна вплинути та пролікувати захворювання.

Дисплазія шийки матки — це захворювання, що характеризується змінами епітелію шийки матки і появою атипових клітин в її структурі. Частіше за все розвиток дисплазії починається після інфікування вірусом папіломи людини високоонкогенних типів. Дисплазія може прогресувати від слабкої до помірної чи важкої.

Або міома матки, яка виявляється на стадії невеликих вузликів, підлягає відповідному обстеженню, підбору медикаментозного лікування, спостереженню для профілактики росту вузлів. Адже виявлена міома великого розміру, симптомна міома- це, як як правило, оперативне лікування.

В медичному центрі Веромед (https://veromed.com.ua/services/ginekologiya) ви можете пройти повний гінекологічний огляд, який включає

бесіду з гінекологом, збір анамнезу, загальний огляд, огляд в дзеркалах, бімануально, забір мазків на флору та цитологічний мазок, кольпоскопію та консультацію по отриманим результатам обстеження з призначенням відповідного лікування при необхідності. Дуже важливо, щоб обстеження були виконані на сучасному високоточному обладнанні, так як похибка може створити ризик для життя і здоров’я пацієнтки.

Будьте уважними до себе і свого здоров’я !

Гінекологи Veromed завжди проводять комплексну діагностику та лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here