Мультимедійні проектори в Showtime — сучасні пристрої від найкращих брендів

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент мультимедійних проекторів. В Україні можна знайти будь-яку модель — від бюджетних до дуже дорогих. Однак не вартістю пристрою необхідно керуватися при виборі проектора, а орієнтуватися на технічну характеристику та функціонал обладнання. Важливо також враховувати специфіку задачі, на яку купується проектор.

Проектор для ДК 3LCD UHD 4000 лм Epson EH-LS500B (V11H956640)

Що таке мультимедійний проектор?

Проектором ми називаємо автономний мобільний пристрій, за допомогою якого можна спроектувати зображення на рівній площині будь-якого розміру та форми. Раніше проектори відтворювали вміст діафільмів або слайдів — нарізок кадрів із діафільму, укладених у спеціальну рамку із металу, пластику чи картону.

Сучасний мультимедійний проектор призначений для відтворення на екрані даних, що надходять із різних цифрових джерел — медіаплеєра, ноутбука/ПК, відеокамери, телевізійного тюнера, документ-камери тощо. Іншими словами, це пристрій, призначений для виведення збільшеного зображення на екран з будь-якого носія відповідного формату.

Які характеристики проектора важливо враховувати при покупці?

До основних характеристик даних пристроїв відносять таке:

 • Якість світлового потоку (чіткість картинки, яскравість);
 • Технологія, за якою було виготовлено проектор;
 • Дозвіл обладнання;
 • Характеристика та властивості об’єктива;
 • Наявність та тип роз’ємів;
 • Мережевий інтерфейс;
 • Вага та габарити пристрою.

Також мають велике значення такі властивості проектора, як:

 • Рівень контрастності;
 • Якість освітлення (рівномірна чи ні);
 • Гучність при функціонуванні;
 • Наявність 3D технології;
 • Класифікація типу пристрою.

Виробництво проекторів удосконалюється — покращуються їх технічні характеристики, пристрої оснащуються новими функціями, розширюється сфера їх використання. Проектори сьогодні доступні всім верствам населення, затребуваність у них зростає, і виробники охоче працюють на попит.

Як проектори підключаються до джерел інформації?

Сучасні проектори оснащені всіма необхідними інтерфейсами, актуальними і затребуваними на сьогоднішній день, включаючи DisplayPort, HDMI і застарілий VGA-роз’єм. Деякі моделі проекторів, звичайно ж, оснащуються вузькоспеціалізованими роз’ємами, що дозволяють з’єднатися з пристроями комутаційної мережі. Однак у обивателя немає в них потреби, та й ціна на проектори профільного типу дещо вища.

Пристрої можуть транслювати відео та фото контент з USB-носіїв, карт-рідерів, по мережі Ethernet, за допомогою Wi-Fi з’єднання. Деякі проектори здатні одночасно з’єднуватися по Wi-Fi відразу з кількома носіями інформації, транслюючи не лише картинки, анімаційні ефекти, створені в Power Point, а й потокове відео.

Деякі джерела відеосигналів передають їх з високою чіткістю (HD-передача, BluRay), на обробку та трансляцію таких даних на екран здатні проектори класу HD-ready. Якщо роздільна здатність матриці проектора становить 1920х1080 — перед вами повноцінний «Full HD» пристрій, здатний точно відобразити сигнал у форматі 1080р або 1080i.

TouYinger Q9 (basic version)

Де в Україні можна купити дешево сучасну модель проектора?

Якщо ви знаєте, для яких завдань вам потрібен проектор, з якими джерелами інформації він з’єднуватиметься, купити мультимедійний проектор у Києві з доставкою по всій Україні вам пропонує інтернет-магазин Showtime. На вас чекають різноманітні та найсучасніші проектори для вирішення різних завдань, від перевірених та популярних брендів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here