Корисні вітамінно-мінеральні добавки

Загальна слабкість, втома, часті хвороби можуть бути  проявом нестачі вітамінів та мінералів у нашому організмі. Особливо чутливими до дефіциту вітамінів та мінералів є діти та люди літнього віку. На ринку біологічно активних добавок представлено широкий асортимент вітамінів та мінералів, тож складнощів з вибором потрібного вам вітаміну не виникне. Пропонуємо короткий огляд найпопулярніших вітамінів та мінералів.

Biotech USA One-A-Day 100 tab

Animal Pak — потужний комплекс для підтримки спортсменів 

До складу цієї добавки входять вітаміни, мінерали, антиоксиданти та амінокислоти, котрі необхідні для організму спортсменів, що важко тренуються. Регулярний прийом добавки гарантує такі ефекти:

  • активна стимуляція росту м’язової тканини;
  • активне жироспалювання;
  • покращення силових показників;
  • зміцнення імунітету;
  • покращення когнітивних здібностей, концентрації;
  • покращення засвоєння білків.

Calcium Zinc Magnesium — посилене відновлення організму

Добавка Calcium Zinc Magnesium від BioTech допомагає всім системам організму активно відновлюватися після сильних навантажень.

Зокрема добавка захищає клітини від вільних радикалів, покращує роботу м’язів, позитивно впливає на розумові здібності. Серед інших ефектів добавки:

  • покращення стану кісток, зубів та суглобів;
  • поліпшення передачі сигналу через нейрони;
  • посилена регенерація організму.

Поєднання кальцію, магнію та цинку зміцнює структуру кісток, забезпечує правильне скорочення м’язів, забезпечує гарну нервову провідність.

BioTech USA Zinc Chelate — допомога у наборі маси 

Добавка, що містить хелатну форму цинку, актуальна для спортсменів, котрі націлені на побудову атлетичної фігури. Добавка знижує рівень дигідротестостерону, підтримує імунну систему, оптимізує синтез інсуліну та його засвоєння організмом. Серед інших ефектів хелатного цинку можна відзначити антиоксидантний ефект, покращення якості сперми, збільшення лібідо.

Вітаміні добавки для дітей 

Жирні кислоти Омега 3 необхідні для повноцінного розвитку нервової, зорової системи дітей. Однак часто малюків важко вмовити випити риб’ячий жир, котрий має неприємний запах. Жувальні таблетки California Gold Nutrition Children’s DHA зі смаком полуниці та лимона люблять усі малюки. Сировиною для створення цих таблеток є жир з риб, виловлених в північній Норвегії.

Для підтримки імунної системи малюків, особливо в осінньо-зимовий період, рекомендовано добавку ChildLife Immune & Digestive Support. В жувальних таблетках із чудовим смаком містяться штами пробіотиків, котрі підтримують процеси травлення, дихання та іміну тету.

ChildLife Immune & Digestive Support 30 жувальних таблеток

ChildLife Organic K-2 — добавка, що містить високобіодоступну форму вітаміну K2. Головна перевага цього вітаміну полягає в тому, щоби доправити кальцій саме в ті ділянки кісток, де він необхідний.

ChildLife Essentials Multi Vitamin & Mineral — комплекс вітамінів та мінералів, котрі необхідні для повноцінної роботи імунітету, серцево-судинної системи, кісток та суглобів. Добавка з приємним смаком манго та апельсину можна давати дитині в чистому вигляді чи трошки розводити водою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here